Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

TRUTESPOL MONOLITY s.r.o. je zaměřená na dodávku betonových a železobetonových monolitických konstrukcí. Tyto konstrukce mají oproti prefabrikátům a zděným konstrukcím výhodu v možnosti variability tvarů, rychlosti provedení a ceně. Provádíme monolity na klíč tzn. od tesařských, betonářských a armovacích prací až po osazení prefa dílců (balkóny, schodiště…). Rozsah naší práce je velmi rozmanitý – zabýváme se menšími zakázkami jako jsou například stropy či základy rodinným domů až po rozsáhle monolitické komplexy.

Společnost TRUTESPOL s.r.o. byla založena společenskou smlouvou 12.8.1993.  Od roku 2000 má společnost vlastní prostory v Otovicích u Karlových Varů, s truhlářskou dílnou, zázemím pro pracovníky a administrativní budovu.

Moderní vybavení a zvyšování kvalifikace pracovníků nám umožňuje dosáhnout maximální možné kvality a provádět i ty nejnáročnější stavby zejména monolitických konstrukcí, které jsou hlavním zaměřením naší společnosti.

Společnost TRUTESPOL s.r.o. je od roku 2004 držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2001. Prioritou všech námi realizovaných zakázek je maximální kvalita provedení díla, spolehlivost a včasnost.

Certifikát